40.kolo I. hokejovej ligy

24.01.2010 Celý región

HC 46 Bardejov - MŠHK Prievidza 6:0 (2:0, 1:0, 3:0)
Góly: 2. Majerník (Jozef Molnár, Deyl), 17. Jozef Molnár (Zambori, Deyl) v pres. , 21. Stoklasa (Gmitter, Baláž), 42. Zambori (Majerník, Jozef Molnár) v pres. , 43. Mertel (Slimák), 54. Zambori (Tomaška, Majerník)
Vylúčenia: 2:5 na 2 min.
Presilovky: 2:0
Rozhodovali: Lauff - Gajdoš, Štec

Domáci od úvodu vyvinuli tlak na bránu posledného mužstva tabuľky. Z troch presiloviek a niekoľkých šancí dali len dva góly v prvej tretine. Vyšiel im úvod druhej a tretej tretiny, no v koncovke ich vychytal pozorný brankár Prievidze Kováč. Sympatické bolo, že hostia hrali útočne a svoje si zastal aj domáci brankár Halász. Dva rýchle góly v úvode záverečnej tretiny potvrdili predvahu zdatnejších Šarišanov, ktorí sa opäť dostali do prvej stvorky v tabuľke.

HK Trnava - MHK Dolný Kubín 4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
Góly: 8. Erik Novák (Holovič, Stupka) v pres. , 34. Hlavna (Wagenhoffer), 45. Hutár (Grman, Hlavna), 47. Valach (Čunderlík, Kopejtko) - 5. Nátny (Hyben) v pres.
Vylúčenia: 5:2 na 2 min. , navyše Fábry 0 SEK.
Presilovky: 1:1
Rozhodovali: Píšťanský - Návratek, Masný
divákov: 215

HK Trebišov - HC Topoľčany 3:5 (0:1, 2:2, 1:2)
Góly: 36. Učník (Králik, Dancsák) v pres. , 36. Gašpar (Misal, Belušár), 41. Tkáč (Kobeľa, Tomáš Sax) v pres. 5:3 - 2. Tvrdík (Mihalik), 25. Tvrdík (Košecký), 29. Varga (Petrina, Bosák), 45. Bosák (Košecký, Tvrdík) v pres. , 47. Káčer
Vylúčenia: 6:6 na 2 min.
Presilovky: 2:1
Rozhodovali: Jura - Smerek, Kalina
divákov: 550

HK Brezno - HK 95 Považská Bystrica 0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
Góly: 8. Koleda (Zlocha, Jelinek), 27. Zlocha (Martin Tamaši)
Vylúčenia: 4:6 na 2 min
Rozhodovali: Bodák - Švajka, Grečko
divákov: 1280

HC 07 Detva - HK Dukla Michalovce 5:2 (1:1, 3:0, 1:1)
Góly: 9. Srnka (Pék, Pohorelec) v pres. , 22. Škvarka (Haas, Jurík), 29. Marcinek (Jurík, Stieranka), 36. Kozelnický (Cútt, Stieranka), 57. Pék (Srnka) v pres. - 16. Segľa (Bodnár, Mravec), 48. Stríž (Miľovčík, Marinčin) v pres.
Vylúčenia: 6:7 na 2 min. , navyše Marcinek 10 NESPH - Kozák 10 BOD, Náhlik 10 NAPHK.
Presilovky: 2:1.
Rozhodovali: Müllner - Výleta, Vojtek